Aparat kriochirurgiczny Cryo-S Electric II

Cryo-S Electric II to prestiżowy model znanego wcześniej aparatu serii Cryo-S łączący w sobie wszechstronność, niezawodność i prostotę użytkowania. Sterowanie pracą odbywa się za pomocą nożnego, dwudzielnego przełącznika, co znacznie ułatwia wykonywanie zabiegów.

Cryo-S Electric II, sterowany jest mikroprocesorem. Posiada wbudowane komunikaty głosowe informujące o trybach pracy. Wszystkie parametry zabiegu wyświetlane są na dotykowym ekranie LCD. Sterowanie pracą aparatu możliwe jest z przycisku nożnego lub bezpośrednio z ekranu. Aparat Cryo-S Electric II może być zasilany podtlenkiem azotu (N2O) lub medycznym dwutlenkiem węgla (CO2), gazami powszechnie dostępnymi na terenie kraju.

Aparat posiada dwa niezależne tryby pracy: automatyczny i manualny

W trybie automatycznym:

  • Wystarczy uruchomić aparat, aby komputer sterujący jego pracą wybrał najlepsze ustawienia parametrów charakterystycznych dla podłączonej przez lekarza sondy (ciśnienie, przepływ gazu, temperatura)
  • Proces czyszczenia wstępnego sondy odbywa się automatycznie. Tryb ten zapewnia w bardzo szybki sposób (40 sek.) sprawdzenie i przygotowanie sondy do zabiegu.
  • Proces czyszczenia awaryjnego (w razie wykrycia przez komputer niedrożnej sondy) odbywa się automatycznie, bez ingerencji lekarza. Tryb ten działa także w trakcie zabiegu.
  • Aparat wyposażony jest w elektroniczny zegar zabiegowy z informacją głosową zapewniający lekarzowi precyzyjne kontrolowanie czasu zabiegu.

Zapytaj o ofertę

Sondy dermatologiczne oferowane do aparatów: Cryo-S mini, Cryo-S classic, Cryo-S electric. Wszystkie prezentowane sondy są narzędziami wielokrotnego użytku. Można je sterylizować w autoklawie, w sterylizatorze gazowym i plazmowym.