Aparat kriochirurgiczny Cryo-S Mini

Aparat Cryo-S mini jest najmniejszym aparatem do kriochirurgii w Polsce. Został opracowany głównie dla gabinetów dermatologicznych, w których zabiegi kriochirurgiczne wykonuje się sporadycznie. Przeznaczony jest do miejscowego, szybkiego zamrażania zmian patologicznych za pomocą krioaplikatora natryskowego lub z użyciem sond kontaktowych.

Krioaplikatory natryskowe, sondy SD10 naszej produkcji posiadają możliwość płynnej regulacji wielkości strumienia i mocy chłodniczej. Ta funkcja pozwala na zamrażanie zmian od bardzo małych o kilku milimetrach sześciennych objętości do zmian dużo większych do kilkudziesięciu centymetrów sześciennych.

Aparat Cryo-S mini wraz z sondą SD10 jest najtańszym i najbardziej uniwersalnym zestawem kriochirurgicznym z szerokim polem zastosowania w dermatologii. W każdym momencie doposażenie go w wybrane sondy kontaktowe poszerza możliwości jego użycia.

Aparat Cryo-S jest urządzeniem nieelektrycznym, sterowanie pracą odbywa się w układzie pneumatycznym. Strefa mrożąca krioaplikatora jest oznaczona przez pokrycie jej 24-karatowym, twardym złotem.

Wszystkie aparaty z serii Cryo-S są zasilane podtlenkiem azotu (N2O) dostarczanych w 10-litrowych butlach (7 kg gazu).

Zapytaj o ofertę

Sondy dermatologiczne oferowane do aparatów: Cryo-S mini, Cryo-S classic, Cryo-S electric. Wszystkie prezentowane sondy są narzędziami wielokrotnego użytku. Można je sterylizować w autoklawie, w sterylizatorze gazowym i plazmowym.