Referencje


LAVIEEN jest urządzeniem z możliwością zastosowania w trybie ablacyjnym, sub-ablacyjnym i nieablacyjnym. Dzięki temu ma bardzo dobre efekty w leczeniu przebarwień, rozstępów oraz blizn pooparzeniowych, pourazowych i po trądzikowych. W codziennej praktyce laser tulowy 1927 nm stosuję również w zabiegach estetycznych remodelingu skóry celem poprawy tekstury skóry, napięcia, wygładzenia płytkich zmarszczek i ograniczenia wydzielania gruczołów łojowych.Długość fali 1927 nm pozwala zadziałać głęboko aż do górnej warstwy skóry właściwej, co powoduje efektywną przebudowę skóry.Lavieen jest bardzo dobrym wyborem u pacjentów, którzy oczekują bardzo szybkiej rekonwalescencji i nie mogą sobie pozwolić na absencję w pracy i życiu prywatnym. Po terapii laserem tulowym pacjenci wracają do pełnej aktywności już po 24-48 h. Dlatego w codziennej praktyce rekomenduję laser Lavieen.

dr Wojciech Drzazga, klinika Pawlikowski, ŁódźDlaczego wybrałam Ultraskin II spośród innych urządzeń wykorzystujących technologię HIFU ? Zdecydowała skuteczność terapii oraz rozsądna cena zarówno urządzenia jak i przetworników zabiegowych, które dają możliwość deponowania skoncentrowanej wiązki ultradźwięków na głębokości 1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm oraz 13 mm. Długość linii emitowanej przez przetwornik można wydłużyć do 30 mm, co zmniejsza koszty zabiegu, punkty zabiegowe deponować co 0.7 mm a energię zwiększyć do 3 J, co przekłada się na większą skuteczność zabiegu.

dr Ewa Rybicka, Estetica Nova, WarszawaLaser tulowy Lavieen może pracować w trzech trybach: nieablacyjny, subablacyjny i ablacyjny, dzięki czemu ma bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu między innymi blizn potrądzikowych, spłycaniu zmarszczek, zwężenia porów, poprawy napięcia skóry. Laser wykorzystuje długość fali 1927 nm, dzięki czemu jest to urządzenie z wyboru w leczeniu, jakże trudnego problemu estetycznego jakim są przebarwienia. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest krótki okres rekonwalescencji, krótki czas zabiegu i przystępna dla pacjenta cena.

Dr n. med. Dorota Kwiatkowska, specjalista dermatolog, Gabinet PRIMADERM, WarszawaLaser Sandro Dual wyposażony jest w unikalny system Hybrid Modę Technology, który pozwala na emisję dwóch długości fal światła jednocześnie. Fala lasera aleksandrytowego (755 nm) cechuje się o 25% wyższym powinowactwem do melaniny w porównaniu do lasera diodowego szeroko stosowanego na rynku kosmetycznym. Z kolei zastosowanie lasera neodymowoyagowego (1064 nm) wywołuje uszkodzenie naczyń krwionośnych odpowiadających za odżywianie włosa, co jest idealnym rozwiązaniem przy ciemniejszej skórze. Oznacza to, że nawet przy ciemnej karnacji, czy bardzo jasnych włoskach można tak dopasować ustawienia, aby zabieg był skuteczniejszy i bezpieczniejszy zarazem. Bardzo ważną informacją jest również fakt, ze zabieg epilacji przy użyciu lasera Sandro Dual jest praktycznie bezbolesny.

dr Martyna Gabryjelska-Janiszewska, Klinika Pawlikowski, ŁódźSecret RF® 2.0 przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, blizn oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry. Delikatny system wprowadzania igieł zdecydowanie skraca okres rekonwalescencji i zmniejsza dyskomfort podczas zabiegu, natomiast opatentowane przez producenta igły półizolowane pozwalają osiągnąć korzyści w postaci skutecznego leczenia rozstępów czy nadpotliwości. Pierwsze efekty można zauważyć już po jednym zabiegu.

dr Piotr Niedziałkowski, Centrum Estetyki Medycznej, WarszawaLaser CO2 Scahil firmy WONTECH to urządzenie medyczne zapewniające zarówno wysoką skuteczność jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Tryb frakcyjny sprawdza się doskonale w redukcji blizn różnego pochodzenia, rozstępów oraz odmładzaniu skóry. Opcja U-pulse gwarantuje głębsze i precyzyjne wnikanie wiązki co stymuluje przebudowę kolagenu i skutkuje poprawą jakości skóry przy jednoczesnym krótszym okresem rekonwalescencji.

dr hab. med. Agnieszka Osmola-Mańkowska, Face&Skin, PoznańUltraskin II to aktualnie wiodący zabieg w mojej klinice. Zabieg wykorzystuje z powodzeniem u wszystkich pacjentek, chcących poprawić owal twarzy, podnieść policzki, linię brwi, czy redukować podwójny podbródek. Jest to również doskonałe narzędzie do redukcji miejscowych złogów tkanki tłuszczowej, które sprawdza się w terapii samodzielnej lub skojarzonej z innymi zabiegami. Zabieg Ultraskin II wprawia większość pacjentów w nieukrywane zdziwienie, zwłaszcza, że część efektu widoczna jest natychmiast po wykonaniu zabiegu. Nie wymaga przechodzenia uciążliwej rekonwalescencji i można go efektywnie wykonywać przez cały rok. Jest bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów i nie wymaga stosowania znieczulenia. To z pewnością jedna z najlepszych inwestycji w sprzęt, którą do tej pory zrobiłam.

dr Magdalena Łopuszyńska, Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella, WarszawaSecret® RF 2.0 w zabiegach liftingujących i ujędrniających doprowadza do wprowadzenia bardzo cienkich igieł na regulowaną głębokość, emitując przy tym falę radiową nagrzewającą tkankę wokół powierzchni igieł bez przegrzania skóry i bez ryzyka poparzeń. Kontrolowane przegrzania zapoczątkowują proces regeneracji i tworzenia nowych struktur kolagenowych, a co za tym idzie – gwarantują wygładzenie zmarszczek oraz redukcję blizn i rozstępów.

dr Joanna Magdziarz-Orlitz, Derma-Clinic dr Orlitz, CzęstochowaUltraskin II to urządzenie, które pozwala mi na osiąganie efektów, których nie mogłam uzyskać wcześniej w gabinecie, gdyż dopiero ono działa na dużej głębokości. Dostępne w Ultraskin II kartridże działają nie tylko w obrębie skóry ale również na poziomie powięzi oraz tkanki tłuszczowej. Pacjenci po zabiegu nie wymagają rekonwalescencji, można go wykonywać nawet latem oraz wystarcza jeden zabieg aby uzyskać efekty poprawy napięcia i struktury tkanek. Zabieg jest prawie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, a pacjent może od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków.

dr Joanna Kuschill-Dziurda, Medestetis, Warszawa/KrakówLaser CO2 Scahil firmy WONTECH to urządzenie medyczne zapewniające zarówno wysoką skuteczność jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Tryb chirurgiczny wykorzystujemy do usuwania łagodnych zmian skórnych z różnych okolic skóry w tym również twarzy. Laser wyposażony jest w precyzyjne końcówki chirurgiczne dostarczające wysoką energię.

dr n. med. Bartosz Mańkowski, Face&Skin, PoznańSecret RF® 2.0 to urządzenie wielofunkcyjne. Szczególną uwagę warto zwrócić na jego skuteczność w leczeniu rozstępów, ponieważ pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Tak dobre rezultaty uzyskujemy dzięki specjalnie zaprojektowanym mikroigłom półizolowanym, które nadają się również do redukcji blizn i leczenia nadpotliwości, przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa.

dr Ivana Stanković, Kliniki Dermea, WarszawaZabieg z użyciem Ultraskin II stał się w naszym gabinecie wiodącym zabiegiem w przypadku pacjentów wymagających poprawy konturu twarzy. Z wiekiem większość osób wyraża niezadowolenie z wyglądu dolnych partii twarzy. Szczególnie dotyczy to tzw. "ciężkich skór", które nieestetycznie opadają w okolicach żuchwy i podbródka. Ultraskin II pozwala bardzo kontrolowanie zredukować zbędną tkankę tłuszczową, napiąć skórę w dolnych częściach twarzy i uwydatnić opadające z upływem czasu policzki. Niewątpliwą zaletą zabiegów z użyciem Ultraskin II jest brak czasowego pogorszenia wyglądu pacjenta, a co się z tym wiąże pacjent nie musi rezygnować z normalnej aktywności. Jest to też świetny wybór dla tzw. pacjentów niecierpliwych, ponieważ wyraźna poprawa wyglądu następuje natychmiast.

dr Sławomir Urbanowski, Dermest, BydgoszczZabieg z urządzeniem Secret RF® 2.0 doskonale rewitalizuje skórę również w przypadku tych pacjentów, którzy borykają się z cerą problematyczną, np. naczynkową czy łojotokową. Precyzyjne mikroigły wprowadzane są na regulowaną przez lekarza głębokość, dzięki czemu zostają zainicjowane procesy naprawcze skóry. Świetnym uzupełnieniem zabiegu ukierunkowanego na m. in. zamykanie naczynek jest innowacyjna głowica Smartcure.

dr hab. Aneta Szczerkowska-Dobosz, Klinika Dobosz, Gdańsk