Wsparcie marketingowe


Współpracującym z nami klinikom oferujemy profesjonalne i kompleksowe wsparcie marketingowe. Wykorzystujemy zróżnicowane kanały dotarcia oraz innowacyjne formy reklamy. Nasze urządzenia promujemy m.in. poprzez:

1. Reklamę w prasie – emitowaną w topowych magazynach kobiecych oraz pismach branżowych związanych z medycyną estetyczną. W reklamach umieszczamy zdjęcia oraz wypowiedzi ekspertów wykonujących zabiegi oraz dane teleadresowe kliniki.

2. Lokowanie na portalach internetowych i w TV – publikacja wzmianek na temat urządzeń z wypowiedziami ekspertów.

3. Reklama internetowa na Facebooku i stronach branżowych - reklamy na Facebooku możemy kierować do odbiorców na podstawie lokalizacji klinik (posiadających zabieg w ofercie). W ten sposób dotrzemy z informacjami o aktualnych ofertach i promocjach do tych osób, które mogą być realnie zainteresowane wykonaniem zabiegu w konkretnej lokalizacji. Takie działanie może przełożyć się to bezpośrednio na wzrost liczby pacjentów placówek.

4. Reklama wielkoformatowa (billboardy) – oferujemy możliwość współpracy w zakresie znalezienia odpowiedniej lokalizacji oraz wynajęcia powierzchni reklamowej – tak, aby billboard znalazł się jak najbliżej danej kliniki lub w innym miejscu, w którym mogą zauważyć go potencjalni pacjenci.