Historia » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
Euroscalemed
Historia

Historia
Firmy

Rok 2011
Rozpoczęcie działalności Euroscalemed Sp. z o.o. Podpisanie umowy na dystrybucję z firmą Waldmann GmbH, światowym producentem systemów do fototerapii UV, m. in. kabiny UV 7002, UV5002 oraz systemów modułowych UV.

Rok 2012
Podpisanie umowy dystrybucyjnej ze szwajcarskim producentem medycznych lamp zabiegowych, m.in. Visiano, Triango - firmą Derungs. Wprowadzanie na rynek kolejnych innowacyjnych systemów do fototerapii Waldmann GmbH, jak UV1002 i UV100L.

Rok 2013
Zmiana siedziby Spółki. Rozwój sprzedaży systemów UV do fototerapii i lamp zabiegowych. Spółka czynnie uczestniczy w cyklicznych szkoleniach i warsztatach promujących fototerapię UV.

Rok 2014
Wprowadzenie na rynek terapeutycznej lampy LED Dermalux, brytyjskiego producenta, firmy Aesthetic Technology. Lampa w wersji standard i compact. Rok 2015
Zarząd Spółki podejmuje decyzję o poszerzeniu portfolio o urządzenia dla medycyny estetycznej. Na logo Spółki pojawia się napis „ Medycyna Estetyczna”. Systemy do fototerapii UV Waldmann stają się najbardziej rozpoznawalną marką wśród dostępnych terapii UV w Polsce.

Rok 2016
Dynamiczny rozwój Spółki. Zapoczątkowanie współpracy z koreańskim producentem urządzeń, firmą Wonech na sprzedaż systemu HIFU Ultraskin II. Wontech, to czołowy Południowo - Koreański producent m.in. laserów Lavieen czy Sandro Dual. Zacieśnienie współpracy z firmą Wontech powoduje podpisanie umowy na dystrybucję kolejnego urządzenia, lasera CO2 Scahil. Euroscalemed otrzymuje wyróżnienie za wyniki sprzedaży oraz za wzorowe propagowanie marki Waldmann GmbH w Polsce.

Rok 2017
Spółka poszerza ofertę o kolejny produkt od Wontech – laser Tulowy Lavieen i zostaje nagrodzona za najlepsze wyniki sprzedaży produktów firmy. Zapoczątkowanie współpracy z koreańską firmą Ilooda na dystrybucję urządzenia Secret RF 2.0, światowego leadera wśród systemów radiofrekwencji mikroigłowej.

Rok 2018
Spółka zacieśnia współpracę z firma Ilooda wprowadzając na rynek innowacyjny laser CO2 Fraxis z opcją ginekologiczną i zostaje dystrybutorem innowacyjnego IPL Cellec V, koreańskiej firmy Jeisys.

Rok 2019
Podpisanie umowy z Wontech na dystrybucję lasera Sandro Dual, który wykorzystuje dwie długości fali: aleksandrytową (755) oraz neodymowoyagową (1064 nm). Jest on jedynym na świecie laserem umożliwiającym wykonania zabiegu w unikalnym trybie Hybrid Mode Technology z dwiema długościami fal światła w tym samym czasie z wybranym przez operatora interwałem czasowym 755+1064 lub 1064+755. Kontynuacja współpracy z koreańskim producentem Jeisys w dystrybucji lasera CO2 Edge One z opcją ginekologiczną. Wprowadzenie na rynek rewolucyjnej platformy laserowej Element TL wyposażonej trzy dobrze poznane i skuteczne technologie długoimpulsowe: Laser Aleksandrytowy - 755 nm.,Laser Nd:YAG - 1064 nm. oraz Laser KTP - 532 nm., firmy Elemenic. Euroscalemed

Rok 2020
Spółka wyróżniona przez firmę Ilooda za wyniki sprzedaży i promowanie wizerunku firmy. W ofercie Euroscalemed pojawia się laser picosekundowy Picolo oraz Qswitch Helios III firmy Laseroptek.
Euroscalemed