Lavieen » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
Lavieen
Laser tulowy 1927 nm

Laser Lavieen to innowacyjny laser tulowy o długości fali 1927 nm ze skanerem frakcyjnym umożliwiający wykonywanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów z zachowaniem minimalnego okresu rekonwalescencji w szerokiej grupie wskazań.

Ze względu na charakterystykę długości fali, moc lasera oraz możliwość regulacji parametrów, laser Lavieen umożliwia pracę w 3 trybach: nieablacyjnym, subablacyjnym oraz ablacyjnym. Laser tulowy Lavieen sprawdza się doskonale w zabiegach odmładzania, przebudowy skóry, jak również w redukcji zmian pigmentacyjnych czy w zabiegach na stymulację wzrostu włosów. Subablacyjny tryb Lavieen specyficzny dla tego lasera jest optymalnym rozwiązaniem potwierdzonym przez wielu specjalistów do leczenia zmian pigmentacji podstawnej warstwy naskórka, w której występują duże ilości melanocytów i melaniny.

Długość fali 1927 nm lasera tulowego charakteryzuje się wysokim powinowactwem do wody, w związku z czym oddziałuje na naskórek i górną warstwę skóry właściwej. Zabiegi z wykorzystaniem lasera tulowego wiążą się z wysokim profilem bezpieczeństwa dla pacjenta, co wynika z mechanizmu jego oddziaływania. W przeciwieństwie do innych systemów, Lavieen wyróżnia się wysoką intensywnością z jednoczesną delikatnością. Jako jedyny laser umożliwia dynamiczną regulację mocy, długość czasu trwania i ilość impulsów, co skutkuje płynną zmianą trybu pracy pomiędzy nieablacyjnym, ablacyjnym i subablacyjnym.

Działanie lasera Lavieen umożliwia także stosowanie mezoterapii laserowej z wykorzystaniem kosmeceutyków. Większość składników aktywnych w nich zawartych ulega rozkładowi jeszcze przed wniknięciem w skórę. Lavieen oddziałuje przede wszystkim na powierzchnię pomiędzy naskórkiem i skórą właściwą, tworząc mikrokanaliki polepszające absorpcję składników aktywnych. Interfejs jest przyjazny i łatwy w obsłudze. System umożliwia pełną kontrolę nad parametrami pracy, jak również dostosowanie rozmiaru (nawet 30 mm średnicy plamki zabiegowej) i kształtu pola zabiegowego. Brak kosztów eksploatacyjnych zapewnia szybki zwrot z inwestycji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA LASERTULOWY.PL
Poznaj zalety urządzenia:

 • MOŻLIWOŚĆ PRACY W 3 TRYBACH: NIEABLACYJNY, SUBABLACYJNY, ABLACYJNY
 • SZEROKA GRUPA WSKAZAŃ
 • ŁĄCZĄCY ZALETY INNYCH LASERÓW ODMŁADZAJĄCYCH I REDUKUJĄCYCH PRZEBARWIENIA
 • SZYBKOŚĆ PRACY LASERA
 • DOSKONAŁE REZULTATY W LECZENIU ZMIAN PIGMENTACYJNYCH ORAZ ZABIEGACH REMODELOWANIA SKÓRY: ODMŁADZANIE, LECZENIE BLIZN I ROZSTĘPÓW
 • PRACA LASERA W TRYBIE FRAKCYJNYM
 • KRÓTKI OKRES REKONWALESCENCJI
 • INNOWACYJNOŚĆ LASERA
 • BRAK KOSZTÓW EKSPLOATACYJNYCH
Wskazania i zastosowanie:

 • Leczenie zmian pigmentacyjnych: melasma, piegi, hiperpigmentacje
 • Odmładzanie skóry, redukcja zmarszczek
 • Lifting i napięcie skóry
 • Leczenie blizn i rozstępów,
 • Stymulacja wzrostu włosów.

DARMOWY webinar na temat zastosowań lasera tulowego w dermatologii.

Dr Anna Ryczek dzieli się wiedzą i praktycznym doświadczeniem z codziennej pracy z technologią tulową 1927nm, a przede wszystkim opowiada o konkretnych przypadkach, z którymi miała do czynienia. Zobaczyć można m.in. leczenie hiperpigmentacji czy leczenie łysienia łączonego z mezoterapią.

Zarejestruj się poniżej aby otrzymać wiadomość e-mail z linkiem do webinaru:

  Laser Lavieen to jedyny na świecie innowacyjny laser tulowy ze skanerem frakcyjnym umożliwiający wykonywanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów z zachowaniem minimalnego okresu rekonwalescencji w szerokiej grupie wskazań.

  Okiem Eksperta

  Laser tulowy Lavieen to obecnie jedno z najczęstszych urządzeń pracujących w mojej klinice. Jest niezastąpiony w niwelowaniu zmian barwnikowych oraz terapii odmładzającej – redukując zmarszczki oraz poprawiając jędrność i elastyczność skóry. W mojej praktyce najczęściej sięgam po Lavieen gdy zmagam się z nierówną strukturą skóry oraz przebarwieniami. Jego wyższość nad innymi laserami frakcyjnymi to krótki okres rekonwalescencji przy takich samych, a nierzadko nawet lepszych efektach zabiegowych. Dużym plusem jest fakt, że laser ten pozwala uzyskać pożądany przez wielu efekt tzw „baby face”, czyli skórę gładką, jędrna o jednolitej strukturze i bez przebarwień. To co go wyróżnia, a mi jako użytkownikowi daje duże możliwości jest jego wszechstronność, nawet w terapii wspomagającej porost włosów.

  Kamila Koska-Mach, MD. Klinika Kosma, Bytów

  LAVIEEN jest urządzeniem z możliwością zastosowania w trybie ablacyjnym, sub-ablacyjnym i nieablacyjnym. Dzięki temu ma bardzo dobre efekty w leczeniu przebarwień, rozstępów oraz blizn pooparzeniowych, pourazowych i potrądzikowych. W codziennej praktyce laser tulowy 1927 nm stosuję również w zabiegach estetycznych remodelingu skóry celem poprawy tekstury skóry, napięcia, wygładzenia płytkich zmarszczek i ograniczenia wydzielania gruczołów łojowych. Długość fali 1927 nm pozwala zadziałać głęboko aż do górnej warstwy skóry właściwej, co powoduje efektywną przebudowę skóry.Lavieen jest bardzo dobrym wyborem u pacjentów, którzy oczekują bardzo szybkiej rekonwalescencji i nie mogą sobie pozwolić na absencję w pracy i życiu prywatnym. Po terapii laserem tulowym pacjenci wracają do pełnej aktywności już po 24-48 h. Dlatego w codziennej praktyce rekomenduję laser Lavieen.

  dr Wojciech Drzazga, Klinika Pawlikowski, Łódź

  Laser tulowy Lavieen może pracować w trzech trybach: nieablacyjny, subablacyjny i ablacyjny, dzięki czemu ma bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu między innymi blizn potrądzikowych, spłycaniu zmarszczek, zwężenia porów, poprawy napięcia skóry. Laser wykorzystuje długość fali 1927 nm, dzięki czemu jest to urządzenie z wyboru w leczeniu, jakże trudnego problemu estetycznego jakim są przebarwienia. Niewątpliwą zaletą pierwszego zabiegu jest krótki okres rekonwalescencji, krótki czas zabiegu i przystępna dla pacjenta cena.

  dr n. med. Dorota Kwiatkowska, Gabinet PRIMADERM, Warszawa

  Wprowadzenie lasera Lavieen do oferty zabiegów FabSkin zmieniło o 180 stopni nasze podejście do kompleksowej laseroterapii różnych problemów skóry. Pozwoliło zaoferować pacjentom nową jakość i większy komfort w okresie pozabiegowym. Wykorzystując tylko jedno urządzenie możemy wielokierunkowo poprawić stan skóry, działając zarówno w warstwie naskórka w celu poprawy kolorytu i redukcji przebarwień, jak i skóry właściwej dla wygładzenia jej struktury (redukcja blizn, drobnych zmarszczek, rozszerzonych porów). Efektem serii zabiegów jest baby face – skóra gładka jak u niemowlęcia. Nie do przecenienia jest fakt, że pracując laserem Lavieen w trybie subablacyjnym nie naruszamy ciągłości naskórka. Dla pacjenta oznacza to krótszy czas rekonwalescencji (1-3 dni; przy codziennym stosowaniu podkładu nie ma nawet konieczności pozostawania w domu), dla zabiegowca – mniejsze ryzyko pozabiegowych powikłań.

  dr Radosław Rzepnikowski, FabSkin, Warszawa

  Laser tulowy Lavieen jest urządzeniem, który może być wykorzystany w wielu wskazaniach estetycznych i medycznych. Urządzenie jest klasyfikowane jako laser nieablacyjny, lecz ze względu na możliwość regulacji mocy może pracować również w trybie subablacyjnym i ablacyjnym. Zabieg wykonywany z użyciem standardowych parametrów nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjenci cenią sobie szybkość procedury i niewielką bolesność zabiegu. To estetycznie wykonane urządzenie nie wymaga czasochłonnej kalibracji i w porównaniu do innych maszyn wykorzystujących technologie laserowe ma niewielkie rozmiary. Praca z Lavieen jest dla lekarza przyjemnością. Ponadto zabieg laserem umożliwia wykonywanie procedury LADD (laser assisted drug delivery) zwiększającą przezskórną penetrację leków miejscowych lub kosmetyków, co poszerza ofertę naszej praktyki. Laser tulowy Lavieen to dobra inwestycja.

  dr Magdalena Dobosz, klinika Dobosz, Gdańsk

  Euroscalemed