Lavieen » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
Lavieen
Laser tulowy ze skanerem frakcyjnym

Laser tulowy to innowacyjny laser, który ze względu na charakterystykę długości fali 1927nm i sposób działania znalazł szerokie zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej. W ciągu ostatnich kilku lat laser tulowy stał się docenianą i cieszącą się wieloma pozytywnymi opiniami technologią wśród ekspertów w zakresie laseroterapii. Skuteczność działania technologii potwierdzają liczne badania i publikacje naukowe.

Laser Lavieen to jedyny na świecie innowacyjny laser tulowy ze skanerem frakcyjnym umożliwiający wykonywanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów z zachowaniem minimalnego okresu rekonwalescencji w szerokiej grupie wskazań.

Laser tulowy Lavieen sprawdza się doskonale w redukcji zmian pigmentacyjnych jak również w zabiegach odmładzających i przebudowujących skórę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA LASERTULOWY.PL

Ze względu na charakterystykę długości fali, moc lasera oraz możliwość regulacji parametrów, laser Lavieen umożliwia pracę w 3 trybach: nieablacyjnym, subablacyjnym oraz ablacyjnym.

Laser tulowy Lavieen sprawdza się doskonale w zabiegach odmładzania, remodelowania skóry, jak również w redukcji zmian pigmentacyjnych. Subablacyjny tryb Lavieen jest optymalnym rozwiązaniem do leczenia zmian pigmentacji podstawnej warstwy naskórka, w której występują duże ilości melanocytów i melaniny.

Poznaj zalety urządzenia:

 • MOŻLIWOŚĆ PRACY W 3 TRYBACH: NIEABLACYJNY, SUBABLACYJNY, ABLACYJNY
 • SZEROKA GRUPA WSKAZAŃ
 • ŁĄCZĄCY ZALETY INNYCH LASERÓW ODMŁADZAJĄCYCH I REDUKUJĄCYCH PRZEBARWIENIA
 • SZYBKOŚĆ PRACY LASERA
 • DOSKONAŁE REZULTATY W LECZENIU ZMIAN PIGMENTACYJNYCH ORAZ ZABIEGACH REMODELOWANIA SKÓRY: ODMŁADZANIE, LECZENIE BLIZN I ROZSTĘPÓW
 • PRACA LASERA W TRYBIE FRAKCYJNYM
 • KRÓTKI OKRES REKONWALESCENCJI
 • INNOWACYJNOŚĆ LASERA
 • BRAK KOSZTÓW EKSPLOATACYJNYCH
Wskazania i zastosowanie:

 • Leczenie zmian pigmentacyjnych: melasma, piegi, hiperpigmentacje
 • Odmładzanie skóry, redukcja zmarszczek
 • Lifting i napięcie skóry
 • Leczenie blizn i rozstępów,
 • Stymulacja wzrostu włosów.

Laser Lavieen to jedyny na świecie innowacyjny laser tulowy ze skanerem frakcyjnym umożliwiający wykonywanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów z zachowaniem minimalnego okresu rekonwalescencji w szerokiej grupie wskazań.

Okiem Eksperta

Laser tulowy Lavieen to obecnie jedno z najczęstszych urządzeń pracujących w mojej klinice. Jest niezastąpiony w niwelowaniu zmian barwnikowych oraz terapii odmładzającej – redukując zmarszczki oraz poprawiając jędrność i elastyczność skóry. W mojej praktyce najczęściej sięgam po Lavieen gdy zmagam się z nierówną strukturą skóry oraz przebarwieniami. Jego wyższość nad innymi laserami frakcyjnymi to krótki okres rekonwalescencji przy takich samych, a nierzadko nawet lepszych efektach zabiegowych. Dużym plusem jest fakt, że laser ten pozwala uzyskać pożądany przez wielu efekt tzw „baby face”, czyli skórę gładką, jędrna o jednolitej strukturze i bez przebarwień. To co go wyróżnia, a mi jako użytkownikowi daje duże możliwości jest jego wszechstronność, nawet w terapii wspomagającej porost włosów.

Kamila Koska-Mach, MD. Klinika Kosma, Bytów

LAVIEEN jest urządzeniem z możliwością zastosowania w trybie ablacyjnym, sub-ablacyjnym i nieablacyjnym. Dzięki temu ma bardzo dobre efekty w leczeniu przebarwień, rozstępów oraz blizn pooparzeniowych, pourazowych i potrądzikowych. W codziennej praktyce laser tulowy 1927 nm stosuję również w zabiegach estetycznych remodelingu skóry celem poprawy tekstury skóry, napięcia, wygładzenia płytkich zmarszczek i ograniczenia wydzielania gruczołów łojowych. Długość fali 1927 nm pozwala zadziałać głęboko aż do górnej warstwy skóry właściwej, co powoduje efektywną przebudowę skóry.Lavieen jest bardzo dobrym wyborem u pacjentów, którzy oczekują bardzo szybkiej rekonwalescencji i nie mogą sobie pozwolić na absencję w pracy i życiu prywatnym. Po terapii laserem tulowym pacjenci wracają do pełnej aktywności już po 24-48 h. Dlatego w codziennej praktyce rekomenduję laser Lavieen.

dr Wojciech Drzazga, Klinika Pawlikowski, Łódź

Laser tulowy Lavieen może pracować w trzech trybach: nieablacyjny, subablacyjny i ablacyjny, dzięki czemu ma bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu między innymi blizn potrądzikowych, spłycaniu zmarszczek, zwężenia porów, poprawy napięcia skóry. Laser wykorzystuje długość fali 1927 nm, dzięki czemu jest to urządzenie z wyboru w leczeniu, jakże trudnego problemu estetycznego jakim są przebarwienia. Niewątpliwą zaletą pierwszego zabiegu jest krótki okres rekonwalescencji, krótki czas zabiegu i przystępna dla pacjenta cena.

dr n. med. Dorota Kwiatkowska, Gabinet PRIMADERM, Warszawa

Wprowadzenie lasera Lavieen do oferty zabiegów FabSkin zmieniło o 180 stopni nasze podejście do kompleksowej laseroterapii różnych problemów skóry. Pozwoliło zaoferować pacjentom nową jakość i większy komfort w okresie pozabiegowym. Wykorzystując tylko jedno urządzenie możemy wielokierunkowo poprawić stan skóry, działając zarówno w warstwie naskórka w celu poprawy kolorytu i redukcji przebarwień, jak i skóry właściwej dla wygładzenia jej struktury (redukcja blizn, drobnych zmarszczek, rozszerzonych porów). Efektem serii zabiegów jest baby face – skóra gładka jak u niemowlęcia. Nie do przecenienia jest fakt, że pracując laserem Lavieen w trybie subablacyjnym nie naruszamy ciągłości naskórka. Dla pacjenta oznacza to krótszy czas rekonwalescencji (1-3 dni; przy codziennym stosowaniu podkładu nie ma nawet konieczności pozostawania w domu), dla zabiegowca – mniejsze ryzyko pozabiegowych powikłań.

dr Radosław Rzepnikowski, FabSkin, Warszawa

Laser tulowy Lavieen jest urządzeniem, który może być wykorzystany w wielu wskazaniach estetycznych i medycznych. Urządzenie jest klasyfikowane jako laser nieablacyjny, lecz ze względu na możliwość regulacji mocy może pracować również w trybie subablacyjnym i ablacyjnym. Zabieg wykonywany z użyciem standardowych parametrów nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjenci cenią sobie szybkość procedury i niewielką bolesność zabiegu. To estetycznie wykonane urządzenie nie wymaga czasochłonnej kalibracji i w porównaniu do innych maszyn wykorzystujących technologie laserowe ma niewielkie rozmiary. Praca z Lavieen jest dla lekarza przyjemnością. Ponadto zabieg laserem umożliwia wykonywanie procedury LADD (laser assisted drug delivery) zwiększającą przezskórną penetrację leków miejscowych lub kosmetyków, co poszerza ofertę naszej praktyki. Laser tulowy Lavieen to dobra inwestycja.

dr Magdalena Dobosz, klinika Dobosz, Gdańsk

Euroscalemed