Secret RF 2.0 » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
Secret RF 2.0
Radiofrekwencja mikroigłowa

SECRET RF 2.0 to ciesząca się uznaniem na całym świecie medyczna platforma RF.

Dzięki dostępności 3 unikalnych głowic zabiegowych, specjalnie zaprojektowanym igłom oraz zoptymalizowanym protokołom zabiegowym to wyjątkowy system do silnego odmładzania i napinania skóry jak również do leczenia blizn i rozstępów.

Skuteczność i bezpieczeństwo działania systemu potwierdzają certyfikaty medyczne CE oraz FDA.

Dowiedz się więcej na rfsecret.pl

Secret RF® 2.0 jest światowym liderem wśród systemów medycznych wykorzystujących technologię frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej. Jest to jedyna na świecie platforma medyczna RF, która umożliwia wykorzystanie urządzenia zarówno w standardowych zabiegach frakcyjnego mikroigłowania RF, jak również na zastosowanie technik termo-koagulacyjnych, dzięki innowacyjnej głowicy SmartcureTM wykorzystującej elektrody igłowe.

Dodatkowym atutem urządzenia jest dostępnośc trzeciej głowicy monopolarnej do wykonywania zabiegów radiofrekwencji przezskórnej, która polega na stymulowanie fibroblastów do zwiększonej produkcji kolagenu I elastyny.

Możliwość zastosowania igieł nieizolowanych oraz opatentowanych przez producenta igieł półizolowanych w znaczący sposób wpływa na efekty zabiegowe w rożnych wskazaniach jak również na szybkość wykonania zabiegu.

Poznaj zalety urządzenia:

 • ŚWIATOWY LIDER W TECHNOLOGII Z CERTYFIKATEM FDA
 • 3 UNIKALNE GŁOWICE ZABIEGOWE DO PROCEDUR INDYWIDUALNYCH I ŁĄCZONYCH:
 • MIKROIGŁOWA, MONOPOLARNA, SMARTCURETM
 • OPATENTOWANE IGŁY PÓŁIZOLOWANE ORAZ NIEIZOLOWANE DO SKUTECZNEJ PRACY W SZEROKIEJ GRUPIE WSKAZAŃ
 • ZOPTYMALIZOWANE EFEKTY ZABIEGOWE
 • NOWOCZESNOŚĆ, INTUICYJNA OBSŁUGA
 • PREDEFINIOWANE PROTOKOŁY DLA RÓŻNYCH OBSZARÓW ZABIEGOWYCH I WSKAZAŃ
 • POZYTYWNE OPINIE POLSKICH LEKARZY
Wskazania i zastosowanie:

 • Odmładzanie skóry – napięcie i lifting skóry, redukcja zmarszczek
 • Rewitalizacja skóry naczynkowej i łojotokowej
 • Leczenie blizn i rozstępów
 • Blizny potrądzikowe
 • Nadpotliwość
 • Zamykanie powierzchownych naczyń

Jest to jedyna na świecie platforma medyczna RF, która umożliwia wykorzystanie urządzenia zarówno w standardowych zabiegach frakcyjnego mikroigłowania RF (odmładzanie, napięcie skóry, redukcja blizn, rozstępów, leczenie nadpotliwości), jak również na zastosowanie technik termo-koagulacyjnych, dzięki innowacyjnej głowicy Smartcure wykorzystującej elektrody igłowe (zamykanie naczynek, leczenie trądziku, podcinanie blizn).

Okiem Eksperta

Połączenie radiofrekwencji i mikronakłuwania, z którego korzysta urządzenie Secret® RF 2.0 to zabieg, w wyniku którego pobudzamy skórę do regeneracji, stymulując procesy naprawcze. Dzięki odbudowanemu w ten sposób kolagenowi wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu, możliwy staje się także lifting opadającej skóry i poprawa jej elastyczności. Dodatkową zaletą urządzenia jest występowanie innowacyjnej głowicy Smartcure, która gwarantuje m. in. skuteczne zamykanie naczynek.

Dr Agnieszka Tomala, Beauty Club Lemone, Częstochowa

Zabieg z urządzeniem Secret RF® 2.0 doskonale rewitalizuje skórę również w przypadku tych pacjentów, którzy borykają się z cerą problematyczną, np. naczynkową czy łojotokową. Precyzyjne mikroigły wprowadzane są na regulowaną przez lekarza głębokość, dzięki czemu zostają zainicjowane procesy naprawcze skóry. Świetnym uzupełnieniem zabiegu ukierunkowanego na m. in. zamykanie naczynek jest innowacyjna głowica Smartcure.

Dr hab. Aneta Szczerkowska-Dobosz, Klinika Dobosz, Gdańsk

Secret RF® 2.0 to urządzenie wielofunkcyjne. Szczególną uwagę warto zwrócić na jego skuteczność w leczeniu rozstępów, ponieważ pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Tak dobre rezultaty uzyskujemy dzięki specjalnie zaprojektowanym mikroigłom półizolowanym, które nadają się również do redukcji blizn i leczenia nadpotliwości, przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa.

Dr Ivana Stanković, Kliniki Dermea, Warszawa

Secret RF® 2.0 jest bardzo skuteczny w wielu wskazaniach, w tym w leczeniu rozstępów i nadpotliwości. Dodatkowo urządzenie okazuje się niezwykle bezpiecznym rozwiązaniem jako terapia samodzielna lub łączona z innymi zabiegami medycyny estetycznej do poprawy napięcia oraz struktury skóry. Moi pacjenci cenią Secret przede wszystkim za skuteczność działania, ale też za minimalny okres rekonwalescencji.

Dr Joanna Kuschill-Dziurda, Instytut Madestetis, Warszawa

Euroscalemed