Secret RF 2.0 » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
Secret RF 2.0
Radiofrekwencja mikroigłowa

Platforma medyczna do frakcyjnego mikronakłuwania RF, jak również do stosowania technik termokoagulacyjnych z innowacyjną głowicą SmartCure wykorzystującą elektrody igłowe.

Platformę dopełnia bezigłowa głowica monopolarna. Poza standardowymi igłami nieizolowanymi do systemu opracowano i opatentowano igły półizolowane stosowane w szerokiej grupie wskazań. Skuteczność i bezpieczeństwo działania potwierdzone certyfikacją medyczną CE i FDA. Platforma RF Secret jest uznana w Polsce i na świecie.

Bipolarna fala radiowa w głowicy mikroigłowej podgrzewa tkankę wokół powierzchni igieł bez ryzyka przegrzania i poparzeń. W rezultacie w tkance powstają obszary przegrzań i koagulacji, które zapoczątkowują tworzenie nowych struktur kolagenowych i aktywują proces regeneracji. Dzięki dostępności igieł nieizolowanych i półizolowanych możliwe jest precyzyjne i skuteczne wykonywanie zabiegów w zależności od wskazań, zawsze przy wykonaniu wyłącznie jednego przejścia, ograniczając tym samym czas wykonania zabiegu. Secret umożliwia wprowadzenie igieł w tkankę z wysoką dokładnością w zakresie głębokości od 0,5 do 3,5 mm.

Technologia Smooth Needling w motorze głowicy zapewnia płynny i delikatny ruch igieł, co zwiększa komfort pacjenta. Do systemu dostępne są najwyższej jakości końcówki zabiegowe w układzie 25- lub 64-igieł nieizolowanych lub półizolowanych, jak również szeroki wybór kaniul i igieł. Secret jest przyjazny i łatwy w obsłudze dzięki czytelnemu interfejsowi i gotowym protokołom zabiegowym opracowanym dla poszczególnych obszarów twarzy.

Dowiedz się więcej na rfsecret.pl
Poznaj zalety urządzenia:

 • ŚWIATOWY LIDER W TECHNOLOGII Z CERTYFIKATEM FDA
 • 3 UNIKALNE GŁOWICE ZABIEGOWE DO PROCEDUR INDYWIDUALNYCH I ŁĄCZONYCH:
 • MIKROIGŁOWA, MONOPOLARNA, SMARTCURETM
 • OPATENTOWANE IGŁY PÓŁIZOLOWANE ORAZ NIEIZOLOWANE DO SKUTECZNEJ PRACY W SZEROKIEJ GRUPIE WSKAZAŃ
 • ZOPTYMALIZOWANE EFEKTY ZABIEGOWE
 • NOWOCZESNOŚĆ, INTUICYJNA OBSŁUGA
 • PREDEFINIOWANE PROTOKOŁY DLA RÓŻNYCH OBSZARÓW ZABIEGOWYCH I WSKAZAŃ
 • POZYTYWNE OPINIE POLSKICH LEKARZY
Wskazania i zastosowanie:

 • Odmładzanie skóry – napięcie i lifting skóry, redukcja zmarszczek
 • Rewitalizacja skóry naczynkowej i łojotokowej
 • Leczenie blizn i rozstępów
 • Blizny potrądzikowe
 • Nadpotliwość
 • Zamykanie powierzchownych naczyń

Jest to jedyna na świecie platforma medyczna RF, która umożliwia wykorzystanie urządzenia zarówno w standardowych zabiegach frakcyjnego mikroigłowania RF (odmładzanie, napięcie skóry, redukcja blizn, rozstępów, leczenie nadpotliwości), jak również na zastosowanie technik termo-koagulacyjnych, dzięki innowacyjnej głowicy Smartcure wykorzystującej elektrody igłowe (zamykanie naczynek, leczenie trądziku, podcinanie blizn).

Okiem Eksperta

Połączenie radiofrekwencji i mikronakłuwania, z którego korzysta urządzenie Secret® RF 2.0 to zabieg, w wyniku którego pobudzamy skórę do regeneracji, stymulując procesy naprawcze. Dzięki odbudowanemu w ten sposób kolagenowi wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu, możliwy staje się także lifting opadającej skóry i poprawa jej elastyczności. Dodatkową zaletą urządzenia jest występowanie innowacyjnej głowicy Smartcure, która gwarantuje m. in. skuteczne zamykanie naczynek.

Dr Agnieszka Tomala, Beauty Club Lemone, Częstochowa

Zabieg z urządzeniem Secret RF® 2.0 doskonale rewitalizuje skórę również w przypadku tych pacjentów, którzy borykają się z cerą problematyczną, np. naczynkową czy łojotokową. Precyzyjne mikroigły wprowadzane są na regulowaną przez lekarza głębokość, dzięki czemu zostają zainicjowane procesy naprawcze skóry. Świetnym uzupełnieniem zabiegu ukierunkowanego na m. in. zamykanie naczynek jest innowacyjna głowica Smartcure.

Dr hab. Aneta Szczerkowska-Dobosz, Klinika Dobosz, Gdańsk

Secret RF® 2.0 to urządzenie wielofunkcyjne. Szczególną uwagę warto zwrócić na jego skuteczność w leczeniu rozstępów, ponieważ pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Tak dobre rezultaty uzyskujemy dzięki specjalnie zaprojektowanym mikroigłom półizolowanym, które nadają się również do redukcji blizn i leczenia nadpotliwości, przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa.

Dr Ivana Stanković, Kliniki Dermea, Warszawa

Secret RF® 2.0 jest bardzo skuteczny w wielu wskazaniach, w tym w leczeniu rozstępów i nadpotliwości. Dodatkowo urządzenie okazuje się niezwykle bezpiecznym rozwiązaniem jako terapia samodzielna lub łączona z innymi zabiegami medycyny estetycznej do poprawy napięcia oraz struktury skóry. Moi pacjenci cenią Secret przede wszystkim za skuteczność działania, ale też za minimalny okres rekonwalescencji.

Dr Joanna Kuschill-Dziurda, Instytut Madestetis, Warszawa

Euroscalemed