O nas

Euroscalemed sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem światowych producentów sprzętu medycznego, reprezentujących najwyższą jakość i najnowocześniejsze technologie. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, nasza oferta jest sukcesywnie rozbudowywana, a gama urządzeń poszerzana z roku na rok.

Stała obserwacja rynku medycznego pozwala nam na oferowanie urządzeń nowoczesnych oraz zaawansowanych technologicznie, które cieszą się popularnością i zaufaniem w całej Europie.

Będąc w nieustannym kontakcie z cenionymi producentami urządzeń medycznych oraz z lekarzami proponujemy innowacyjne i praktyczne rozwiązania w zakresie aparatury medycznej dedykowanej dla dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Wieloletnie doświadczenie fachowego personelu spółki jak również naszych partnerów handlowych owocuje profesjonalną ofertą, dopasowaną do oczekiwań i potrzeb klienta. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych urządzeń.

Euroscalemed sp. z o.o. jest stałym uczestnikiem zjazdów i targów. Pragniemy być dobrym doradcą i partnerem dla wszystkich, z którymi nawiązaliśmy, bądź nawiążemy współpracę. Udoskonalanie poprzez szkolenia oraz codzienną pracę pozwala nam budować nowoczesną firmę, która sprosta wyzwaniom przyszłości.

XIX Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging


XXII Światowy Kongres Medycyny Estetycznej

Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy licząc na to, że sprzedawane przez nas urządzenia przyczynią się do podniesienia poziomu technicznego polskich szpitali, gabinetów lekarskich i zapewnią pacjentom standardy leczenia na najwyższym poziomie, a personelowi medycznemu dadzą komfort pracy i satysfakcję.

Zarząd firmy Euroscalemed sp. z o.o.