Blog » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
Euroscalemed
Blog

Warto
przeczytać

Dr Anna Ryczek o laserze pikosekundowym PicoLO
Laser pikosekundowy PicoLO Premium to jedna z najnowszych i najbardziej innowacyjnych technologii w dziedzinie medycyny estetycznej. Dzięki swojej precyzji i skuteczności, stał się niezastąpionym narzędziem w leczeniu wielu różnych problemów skórnych.
Przeczytaj więcej

Smartcure™ Secret Duo otwiera nową perspektywę w dziedzinie małoinwazyjnych zabiegów na twarz i szyję
Gabriel Ruciński, lekarz medycyny, omawia postępy, jakich doświadczył w zakresie liftingu szyi i podbródka przy użyciu technologii pojedynczej koagulacji termicznej SECRET DUO SmartCure™.
Przeczytaj więcej

Intensywne podwójne światło pulsacyjne Super Veloce na aktywny trądzik, blizny potrądzikowe i lifting skóry
Dr n. med. Elżbieta Zielińska wyjaśnia, dlaczego urządzenie SUPER VELOCE sprawdziło się w leczeniu aktywnego trądziku, blizn potrądzikowych i liftingu skóry.
Przeczytaj więcej

Warsztaty Nauka i Technologia SLDE z Euroscalemed
Serdecznie zapraszamy na warsztaty w ramach cyklu Nauka i Technologia Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych w dniu 21.01.2023, których tematem będą „Technologie w medycynie estetycznej”
Przeczytaj więcej


Bezpłatne szkolenie – Technologie radiofrekwencji mikroigłowej, lasera erbowo-szklanego oraz lasera CO2
Firma EuroScaleMed zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w BEZPŁATNYM SZKOLENIU w terminie 13-14 września 2021 w Łodzi z lekarzem medycyny estetycznej, Gabrielem Rucińskim. Tematem przewodnim będą technologie radiofrekwencji mikroigłowej, lasera erbowo-szklanego oraz lasera CO2 rozwinięte o motyw terapii łączonych.
Przeczytaj więcej

5 kroków do zbudowania strategii dla marki z branży beauty
Tak, jak dom nie może stać bez fundamentów, tak żadna marka nie może funkcjonować bez opracowanej strategii marketingowej. To ona stanowi drogowskaz do podejmowanych działań i pozwala kontrolować ich efektywność.
Przeczytaj więcej

Aspekty prawne działalności medycznej i medycyny estetycznej – część 2
Odpowiedzialność cywilna lekarza może mieć charakter kontraktowy (wynika z umowy zawartej z pacjentem o świadczenie usług zdrowotnych) lub deliktowy (wynika z deliktu, czyli czynu niedozwolonego, którego dopuścił się lekarz wobec pacjenta).
Przeczytaj więcej

Reklama w branży medycyny estetycznej. Dlaczego działania online są niezbędne w przypadku klinik i gabinetów?
Rynek medycyny estetycznej z pewnością zaliczyć można nie tylko do kategorii prężnie rozwijających się, ale i wysoko konkurencyjnych. W skali światowej widać wyraźny i ciągły wzrost zainteresowania Pacjentek zabiegami oferowanymi w profesjonalnych gabinetach.
Przeczytaj więcej

Reklama w branży medycyny estetycznej. Dlaczego działania online są niezbędne w przypadku klinik i gabinetów?
Jak sprawić, żeby Pacjentki i Pacjenci skierowali swoje kroki do nas, a nie naszej konkurencji? Opracowując strategię działań w social mediach! Pominięcie tego kanału może okazać się ogromnym błędem – w przeciwieństwie do jego doceniania. Dlaczego? Zapraszamy do lektury artykułu, który powstał przy współpracy z Pauliną Bonarek, PR Managerem z agencji Com&Media.
Przeczytaj więcej

Jak skutecznie walczyć z przebarwieniami? Leczenie specjalistyczne należy wspomóc profilaktyką
Przebarwienia skóry to problem dermatologiczny i kosmetologiczny, z którym boryka się coraz więcej coraz młodszych osób. Jak się ich skutecznie pozbyć? To pytanie, które w gabinecie lekarskim wraca jak bumerang.
Przeczytaj więcej

Technologia w gabinetach medycyny estetycznej
Nie jest tajemnicą, że ostatnie lata to prawdziwy rozkwit medycyny estetycznej. Jej ciągły rozwój sprawia, że jest ona coraz bardziej dostępnym i wygodnym sposobem dbania o zdrowie Pacjentów – zarówno fizyczne, jak i psychicznie.
Przeczytaj więcej

Urządzenie do zadań specjalnych – laser tulowy Lavieen
W medycynie estetycznej, podobnie jak w modzie, należy podążać za pojawiającymi się trendami. Dynamiczny rozwój branży i nowe technologie skutecznie zachęcają do regularnego poszerzania ofert gabinetów i klinik.
Przeczytaj więcej

Trendy w medycynie estetycznej na 2021
Medycyna, w tym również medycyna estetyczna, nieustannie i dynamicznie posuwa się do przodu. Najnowsze technologie, odkrycia i badania pozwalają na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań...
Przeczytaj więcej

Aspekty prawne działalności medycznej i medycyny estetycznej
Od dłuższego czasu zarówno w środowiskach lekarskich, jak i prawnych toczy się dyskusja na temat charakteru prawnego zabiegów medycyny estetycznej.
Przeczytaj więcej

Euroscalemed