O nas » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
Euroscalemed
O nas

Filozofia

Na rynku medycznym funkcjonujemy od 2011 roku. Sumienna praca i zdobywane przez lata doświadczenie pozwalają nam dzisiaj cieszyć się ugruntowaną opinią kompetentnego doradcy, przyjaciela i partnera biznesowego. Od początku konsekwentnie realizujemy własną politykę wartości - największymi z nich są dla nas: klient, bezpieczeństwo oraz nieustanny rozwój.

Pragniemy być doradcą i partnerem dla wszystkich, z którymi nawiązaliśmy, bądź nawiążemy współpracę. Sumienność, ambicja oraz codzienny wysiłek pozwalają nam budować nowoczesną firmę, która sprosta wyzwaniom przyszłości i oczekiwaniom klientów.

Poznaj historię naszej firmy

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem – z tego względu oferujemy wyłącznie certyfikowane produkty oraz dbamy, aby były wykorzystywane z pełną świadomością i kontrolą. Z tych obietnic wywiązujemy się włączając do oferty produkty aprobowane przez notyfikowane jednostki oraz stanowiąc niezawodny wsparcie techniczne. Ponadto oferujemy swój czas, uwagę i zaangażowanie w trakcie szkoleń z udziałem specjalistów oraz poza nimi, aby mieć pewność, że jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Doradztwo

Nieustannie obserwujemy rozwój technologii i globalnych trendów, które są głównym stymulatorem powstawania nowych, nowoczesnych i bezpiecznych terapii z zakresu medycyny estetycznej. Ich dostępność ma zasadniczy wpływ na funkcjonowanie i jakość życia pacjentów, a zatem na renomę klinik, które z naszą pomocą stają się pionierami w branży. Z naszymi partnerami współpracujemy w oparciu o synergię, aby wspólnymi siłami wspiąć się na szczyt.

Serwis

Oferujemy pomoc opartą na pełnym zrozumieniu i profesjonalnym podejściu do każdego zgłoszenia. Dbamy, aby każdemu klientowi zapewnić kompletną, długoterminową opieką serwisową począwszy od dnia dostarczenia i instalacji urządzenia w gabinecie. Dokładamy wszelkich starań, aby pomimo tymczasowych niedogodności nasi partnerzy w dalszym ciągu cenili nasz profesjonalizm i jakość oraz utwierdzili się w przekonaniu, że warto było nawiązać z nami współpracę.

Szkolenia

Efekt końcowy terapii zależy nie tylko od stosowanego sprzętu, ale przede wszystkim od umiejętności i doświadczenia użytkownika. Z tego powodu wkładamy wiele wysiłku w program szkoleniowy obejmując szeroki zakres aspektów. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i najwyższy poziom satysfakcji – zarówno pacjentów, jak i specjalistów.

Opieka posprzedażowa

Opieka posprzedażowa jest kluczowym etapem współpracy. Nie sztuką jest zrobić pierwsze dobre wrażenie - prawdziwym wyzwaniem jest nieustanna troska o pozytywny wymiar nawiązanej relacji i utrzymanie długotrwałej satysfakcji. Rozumiemy to jako odwzajemnienie zaufania, którym nas obdarzono, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wywiązać się ze złożonych obietnic.

Wsparcie marketingowe

Oto dowód, że współpraca z nami wyznacza nowe standardy – rozumiemy rzeczywistość w jakiej funkcjonujemy i świetnie odnajdujemy się w nowych trendach, a nawet sami je tworzymy! Razem z partnerami tworzymy zgraną drużynę z wielkimi ambicjami. Wiemy jakie możliwości kryją się w świecie mediów i nie zawahamy się z nich skorzystać.

Doradztwo finansowe

Bliska współpraca z instytucjami finansowymi umożliwia nam przedstawianie niepowtarzalnych ofert finansowania zakupu. Bazując na doświadczeniu doradzamy wybór najkorzystniejszej formy i okresu finansowania. Aktywnie uczestniczymy w całym procesie, aby maksymalnie usprawnić dopełnienie wszelkich formalności.
Euroscalemed