Wsparcie marketingowe » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
Euroscalemed
Wsparcie marketingowe

Współpracującym z nami klinikom oferujemy nie tylko profesjonalne urządzenia i wyposażenie najwyższych standardów, ale również kompleksowe wsparcie marketingowe, aby wzmocnić ich pozycję w świadomości pacjentów i dotrzeć do nowych osób zainteresowanych ofertą. W tym celu wykorzystujemy zróżnicowane kanały dotarcia i formy reklamy, które obejmują między innymi:

1. Digital marketing: wykorzystujemy pełen potencjał mediów społecznościowych i profilowania użytkowników, aby dotrzeć z komunikatem do konkretnej grupy odbiorców – cyfrowy świat nie ma ograniczeń, zawsze trafiamy do właściwej osoby bez względu na miejsce i czas.

2. Lokowanie na portalach WWW i w telewizji: wywiady, reportaże, błysk fleszy… drzemie w nich niesamowity potencjał, aby wzbudzić zainteresowanie ofertą, a przede wszystkim nadać własnej marce prestiżu – nasi partnerzy występują w materiałach redakcji branżowych oraz wiodących mediach krajowych.

3. Reklamę w prasie: merytoryczne artykuły publikowane w topowych magazynach kobiecych oraz pismach branżowych budują rozpoznawalność i wizerunek specjalisty, do którego pacjenci pragną się zwrócić.

4. Kampanię outdoorową: profesjonalnie zaprojektowane billboardy, plakaty oraz banery w popularnych i prestiżowych lokalizacjach wzbudzą zainteresowanie każdego, kto je zobaczy.

We wszystkich działaniach wspieramy naszych partnerów, od etapu planowania i organizacji aż po zakończenie projektu. A nawet po nim! Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu, dlatego jako strategiczni partnerzy pragniemy stanowić kompleksowe wsparcie, aby każdy mógł przekonać się o jakości i standardzie Euroscalemed.


Euroscalemed