Bezpłatne szkolenie – Technologie radiofrekwencji mikroigłowej, lasera erbowo-szklanego oraz lasera CO2 » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
Euroscalemed
Blog

Warto
przeczytać


Bezpłatne szkolenie – Technologie radiofrekwencji mikroigłowej, lasera erbowo-szklanego oraz lasera CO2


Firma EuroScaleMed zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w BEZPŁATNYM SZKOLENIU w terminie 13-14 września 2021 w Łodzi z lekarzem medycyny estetycznej, Gabrielem Rucińskim.

Tematem przewodnim będą technologie radiofrekwencji mikroigłowej, lasera erbowo-szklanego oraz lasera CO2 rozwinięte o motyw terapii łączonych.
Uczestnicy wezmą czynny udział m.in. w zabiegach endoliftingu, podcinania blizn, leczenia naczynek oraz poznają pełne procedury zabiegowe. Aby zapisać się na szkolenie prosimy o wypełnienie formularza zamieszczonego poniżej– warto się pospieszyć i nie dać wyprzedzić innym chętnym. Jednym z urządzeń, z którymi będziecie mieć Państwo styczność, będzie nowatorska platforma medyczna Secret DUO.

Zapisy na bezpłatne szkolenie

 
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

 

Secret DUO to nowa wersja globalnego bestsellera – urządzenia Secret RF 2.0. Secret DUO to kombinacja radiofrekwencji mikroigłowej i frakcyjnego lasera erbowo-szklanego o długości fali 1540nm ze wszystkimi zaletami charakterystycznymi dla urządzeń marki Secret i Creative Ilooda, producenta renomowanych urządzeń dedykowanych medycynie estetycznej, które z powodzeniem rozwiązują problemy pacjentów w kilkudziesięciu krajach na świecie i tysiącach gabinetów. Urządzenie odznaczono certyfikatami medycznymi FDA oraz CE, co potwierdza bezkompromisowy poziom jakości naszej nowości. Takie innowacyjne połączenie nieablacyjnych technologii oznacza jeszcze większą skuteczność przy zachowaniu wyjątkowo krótkiego okresu rekonwalescencji w porównaniu z konwencjonalnymi ablacyjnymi laserami frakcyjnymi. Jak to możliwe?

Nieablacyjne frakcyjne wiązki lasera erbowo-szklanego są koncentrowane w skórze właściwej i kierowane głównie do wody skórnej, co skutkuje ogrzaniem kolagenu i przebudową skóry bez efektu ablacyjnego na warstwie naskórkowej. Ten delikatny proces odnawiania skóry znacznie ogranicza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych w porównaniu z leczeniem laserami ablacyjnymi. Z kolei zaawansowana mikroigłowa bipolarna technologia RF zapewnia precyzyjną kontrolę energii na regulowanych głębokościach (w zakresie od 0,5 mm do 3,5 mm) za pomocą ergonomicznej medycznej głowicy i szerokiemu asortymentowi igieł nieizolowanych oraz opatentowanych przez producenta igieł półizolowanych (końcówki 10-, 25- oraz 64-igłowe). Secret DUO to również platforma medyczna RF, która umożliwia stosowanie technik termokoagulacyjnych dzięki innowacyjnej głowicy Smart Cure™ wykorzystującej elektrody igłowe – producent zaprojektował wyjątkowe kaniule do endoliftingu oraz igły do podcinania blizn, zwalczania trądziku i uciążliwych naczynek.

Wszystkie technologie i rozwiązania (możliwe do stosowania w zabiegach jako procedury indywidualne lub łączone) są dostępne w jednym, kompaktowym, designerskim i przystępnym cenowo urządzeniu. Skuteczność leczenia fotostarzenia, zabiegów odmładzających oraz blizn na twarzy i ciele wchodzi na nieosiągalny wcześniej poziom, podobnie jak przyjemność użytkownika, któremu na co dzień przyjdzie obcować z intuicyjnym i czytelnym interfejsem, inteligentnymi procedurami zabiegowymi, ergonomiczną konstrukcją urządzenia i akcesoriów, a w końcu wyraźnie odczuwalną jakością i szybkością pracy. Można się o tym przekonać na przykład uczestnicząc we wspomnianym wyżej szkoleniu – zapraszamy! Jakich zaś korzyści i efektów mogą się spodziewać pacjenci?

Secret DUO umożliwia zastosowanie nowatorskiej terapii, która zapewnia zdecydowanie efektywniejsze leczenie przy minimalnych niedogodnościach i praktycznie braku jakichkolwiek przestojów w codziennym ich funkcjonowaniu. Pacjenci doświadcząją ciągłej poprawy przez kolejne miesiące po zabiegu z wzrastającą każdego dnia satysfakcją. Ich skóra zyskuje lepszą strukturę, gładkość, jędrność i zostaje widocznie napięta już w ciągu pierwszego miesiąca, a ostatecznie będzie wyglądała na zdrowszą, młodszą i świeższą. Secret DUO pozwala również skutecznie leczyć szeroki zakres schorzeń skóry bez ryzyka wystąpienia powikłań, na przykład: pajączków, rozstępów, blizn, aktywnych zmian trądzikowych i wielu, wielu więcej wskazań. Dzięki Secret DUO wszystkie problemy pacjentów odchodzą w niepamięć. To rozsądny sposób na pewne zwiększenie zysków, gwarancja szybkiego zwrotu inwestycji, bezproblemowej eksploatacji i przepustka do grona topowych gabinetów.

Euroscalemed