HIFU Ultraskin II » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
HIFU Ultraskin II
Skoncentrowane fale ultradźwiękowe HIFU

HIFU Ultraskin II to sprawdzone urządzenie medyczne w technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych, stosowane przez lekarzy z całego świata.

Skuteczność i bezpieczeństwo działania systemu potwierdzają niezależne badania i publikacje naukowe, jak również szerokie grono zadowolonych lekarzy oraz pacjentów.

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań bioinżynierów firmy Wontech zaowocowało stworzeniem unikalnego urządzenia, które maksymalizuje efekty zabiegowe, ograniczając dyskomfort pacjenta podczas zabiegu.

Ultraskin II to wysoka moc i precyzja gwarantująca skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA ULTRASKIN.PL

HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) to skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które dzięki silnemu zogniskowaniu pozwalają indukować powstanie drobnych punktów koagulacji na wybranych głębokościach, bez naruszania ciągłości naskórka.

Dzięki zastosowaniu aplikatorów o różnej głębokości koncentracji fali, HIFU oddziałuje m.in. w warstwie SMAS, warstwie skóry właściwej, a teraz także w tkance podskórnej.

Poznaj zalety urządzenia:

 • Bezpieczeństwo i przewidywalność działania systemu
 • Certyfikat medyczny CE
 • Badania i publikacje naukowe
 • Skuteczność dzięki najwyższej energii do 3J/cm2
 • Niska bolesność dzięki innowacyjnej formule skupienia fali ultradźwiękowej
 • Największe zagęszczenie do 43 punktów koagulacji w jednej linii
 • Najdłuższa linia zabiegowa – do 30 mm
 • Unikalna konstrukcja aplikatorów i tryby pracy ograniczające bolesność
 • Dodatkowy aplikator do modelowania sylwetki
 • Sprawdzony i renomowany producent Wontech
 • Rozpoznawalność marki
 • Pozytywne opinie polskich i zagranicznych lekarzy
Wskazania i zastosowanie:

 • Bezoperacyjny lifting twarzy i ciała
 • Modelowanie sylwetki

HIFU Ultraskin II to sprawdzone urządzenie medyczne w technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych, stosowane przez lekarzy z całego świata.

Okiem Eksperta

Terapia HIFU polegająca na emisji zogniskowanych fal ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości to zaawansowana metoda poprawy starzejącej się skóry. Bez udziału skalpela, praktycznie bezboleśnie i bardzo skutecznie pozwala napiąć opadającą skórę, zredukować tkankę tłuszczową i przywrócić naturalne kształty. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów Centrum Zdrowej Skóry, zawsze wybieram tylko najlepsze urządzenia.

dr Piotr Niedziałowski Centrum Zdrowej Skóry , Warszawa

Dlaczego wybrałam Ultraskin II spośród innych urządzeń wykorzystujących technologię HIFU ? Zdecydowała skuteczność terapii oraz rozsądna cena zarówno urządzenia jak i przetworników zabiegowych, które dają możliwość deponowania skoncentrowanej wiązki ultradźwięków na głębokości 1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm oraz 13 mm. Długość linii emitowanej przez przetwornik można wydłużyć do 30 mm, co zmniejsza koszty zabiegu, punkty zabiegowe deponować co 0.7 mm a energię zwiększyć do 3 J, co przekłada się na większą skuteczność zabiegu.

dr Ewa Rybicka EsteticaNova , Warszawa

Ultraskin II to aktualnie wiodący zabieg w mojej klinice. Zabieg wykorzystuje z powodzeniem u wszystkich pacjentek, chcących poprawić owal twarzy, podnieść policzki, linię brwi, czy redukować podwójny podbródek. Jest to również doskonałe narzędzie do redukcji miejscowych złogów tkanki tłuszczowej, które sprawdza się w terapii samodzielnej lub skojarzonej z innymi zabiegami. Zabieg Ultraskin II wprawia większość pacjentów w nieukrywane zdziwienie, zwłaszcza, że część efektu widoczna jest natychmiast po wykonaniu zabiegu. Nie wymaga przechodzenia uciążliwej rekonwalescencji i można go efektywnie wykonywać przez cały rok. Jest bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów i nie wymaga stosowania znieczulenia. To z pewnością jedna z najlepszych inwestycji w sprzęt, którą do tej pory zrobiłam.

dr Magdalena Łopuszyńska Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella, Warszawa

Euroscalemed