MesoJet » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
MesoJet
Hydroporacja + radiofrekwencja

Nieinwazyjny system do terapii hydrodynamicznych z zastosowaniem profesjonalnych serum oraz fal radiowych w zabiegach na twarz i ciało. Dostępna gama obejmuje samodzielne technologię hydroporacji lub radiofrekwencji oraz model Combo łączący oba rozwiązania w jednym kompaktowym urządzeniu dla jeszcze lepszych rezultatów wynikających z terapii mieszanych.

MesoJet został zaprojektowany, aby zapewniać natychmiastowy efekt glow i długotrwały rezultat poprzez bezpieczne i odprężające zabiegi bez rekonwalescencji. Skuteczność i bezpieczeństwo działania potwierdzone certyfikacją medyczną CE.

Elastyczność i napięcie skóry zależą w dużej mierze od poziomu wody w naskórku. Dlatego tak ważną rolę odgrywają akwaporyny kontrolujące przepływ wody do i z komórek. MesoJet indukuje prądy w cząsteczkach dipoli wody, rozluźniając w ten sposób wiązania wodorowe. W kanałach akwaporynowych powstaje w ten sposób przepływ wody docierający do głębszych warstw naskórka. Ponadto dochodzi do modyfikacji układu struktur białkowych w kanałach wodnych i powiększenia akwaporyn.

Zabiegi infuzji transfermalnej delikatnie usuwają martwe komórki naskórka, nie powodując zaczerwienienia ani efektu peelingu bezigłowo dostarczając aktywne składniki aż do głębokich warstw skóry. Hydroporacja stanowi alternatywę dla zastrzyków bioodmładzających na rynku. Do terapii falami radiowymi na twarzy i ciele MesoJet oddaje do dyspozycji użytkownika głowice monopolarną i bipolarną. Ceramiczna konstrukcja głowic zwiększa skuteczność transferu fal radiowych i niweluje ryzyko poparzenia. RF MesoJet w kontrolowany sposób ogrzewa dwuwarstwę lipidową, dzięki czemu bariera skórna staje się bardziej przepuszczalna dla substancji lipolitycznych i hydrofilowych podawanych podczas etapu hydroporacji.

System jest przyjazny i łatwy w obsłudze dzięki czytelnemu interfejsowi, zdalnemu sterowaniu tabletem oraz dostępnym nawet 91 procedurom zabiegowym na twarz i ciało i 26 programom Combo. dzięki czemu bariera skórna staje się bardziej przepuszczalna dla substancji lipolitycznych i hydrofilowych podawanych podczas etapu hydroporacji.

Euroscalemed