Torr RF » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
Torr RF
Multifalowa radiofrekwencja

Nieinwazyjna platforma estetyczna do ujędrniania i modelowania sylwetki. Nowa, 3. generacja technologii fal radiowych (radiofrekwencja multifalowa) w zabiegach na twarz i ciało od Ilooda, producenta cenionych przez specjalistów systemów radiofrekwencji mikroigłowej Secret RF i platformy Secret DUO.

Nowa, 3. generacja technologii fal radiowych – radiofrekwencja multifalowa.

Torr RF w innowacyjny sposób dystrybuuje energię multifalową RF. Dzięki zastosowaniu okrągłych elektrod i ich układowi energia równomiernie, skutecznie i bezpiecznie ogrzewa tkankę skórną wolumetrycznie przy mocy wyjściowej 55 W sprawiając, że zabiegi są delikatne i bezpieczne, nawet bez dodatkowego chłodzenia. Osiągnięto to dziąki akumulacji ciepła z wielu impulsów o stosunkowo niskiej energii z zachowaniem optymalnego interwału przerwy pomiędzy nimi. System posiada certyfikat CE, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają sensory temperatury, które zapobiegają nadmiernemu przegrzaniu tkanek.

Głowice do ciała, twarzy i okolic oczu zostały zaprojektowane, aby optymalnie ogrzewać tkanki na różnych głębokościach (1,5 mm – 10 mm), w zależności od obszaru i wskazania.

Głowica Body z opatentowaną technologią Auto Circular-Motion poprzez ruch okrężny zapewnia wygodę operatorowi minimalizując liczbę wykonywanych ruchów i optymalizując skuteczność zabiegów, a pacjentowi komfort szczególnie w przypadku leczenia dużych obszarów na ciele. Wygodę podnosi również tryb Vibro-Comfort, który poprzez wibracje redukuje odczuwanie efektu termicznego w obszarze poddanym zabiegowi. Troskę o bezpieczeństwo dopełnia funkcja kontroli temperatury skóry w czasie rzeczywistym, która nieustannie monitoruje i optymalizuje parametry oraz efekt zabiegowy.

Wskazania i zastosowanie:

  • napinanie skóry
  • odmładzanie skóry
  • konturowanie twarzy i ciała
Euroscalemed