Torr RF » Euroscalemed
Masz pytania? zadzwoń: +48 603 601 800 lub napisz: biuro@es-med.pl  |     
Torr RF
Multipolarna radiofrekwencja

Nieinwazyjna platforma estetyczna do ujędrniania i modelowania sylwetki oparta na działaniu fal radiowych. Kontynuacja technologii RF w zabiegach na ciało od Ilooda, producenta cenionych przez specjalistów systemów radiofrekwencji mikroigłowej Secret RF i Secret DUO.

Unikalna technologia dystrybucji fal radiowych platformy Torr RF umożliwia efektywne skoncentrowanie ciepła na dwóch różnych głębokościach przy stosunkowo niskiej mocy wyjściowej, w przeciwieństwie do innych popularnych systemów RF. Skuteczność i bezpieczeństwo działania potwierdzone certyfikacją CE.

Torr RF w innowacyjny sposób dystrybuuje energię multipolarnych fal radiowych. Dzięki zastosowaniu okrągłych elektrod i ich układowi energia RF równomiernie, skutecznie i bezpiecznie ogrzewa tkankę skórną przy mocy wyjściowej 55 W sprawiając, że zabiegi są delikatne i bezpieczne, nawet bez dodatkowego chłodzenia. Osiągnięto to dziąki akumulacji ciepła z wielu impulsów o stosunkowo niskiej energii z zachowaniem optymalnego interwału przerwy pomiędzy nimi. Głowice do ciała, twarzy i okolic oczu zostały zaprojektowane, aby optymalnie ogrzewać tkanki na różnych głębokościach (1,5 mm – 10 mm), w zależności od obszaru i wskazania. Głowica Body z opatentowaną technologią Auto Circular-Motion poprzez ruch okrężny zapewnia wygodę operatorowi minimalizując liczbę wykonywanych ruchów i optymalizując skuteczność zabiegów, a pacjentowi komfort szczególnie w przypadku leczenia dużych obszarów na ciele.

Wygodę podnosi również tryb Vibro-Comfort, który poprzez wibracje redukuje odczuwanie efektu termicznego w obszarze poddanym zabiegowi. Troskę o bezpieczeństwo dopełnia funkcja kontroli temperatury skóry w czasie rzeczywistym, która nieustannie monitoruje i optymalizuje parametry oraz efekt zabiegowy.

Euroscalemed